Český ranč

Rezervace svatebního termínu

Jdeme s dobou a své služby neustále vylepšujeme. Nyní si nově můžete zarezervovat termín Vašeho svatebního obřadu na Českém ranči prostřednictvím rezervačního kalendáře.

Jak probíhá rezervace?

Na našem ranči můžete mít svatbu o víkendu, s obřadem v pátek nebo sobotu. Kromě toho nabízíme i termíny v týdnu. Rozhodnete-li se pro termín během pracovního týdne, tak v tomto případě nabízíme konání obřadů v úterý nebo ve středu. V kalendáři si zvolte den, prosím, ve kterém chcete mít svatební obřad. Areál Českého ranče budete mít vždy k dispozici na tři dny. Například, v případě obřadu konaném v sobotu můžete na ranč přijet již v pátek a odjíždět budete v neděli.

Na základě provedené rezervace Vám bude zaslána naše svatební nabídka a pokud Vám bude vyhovovat, přijedete po domluvě na osobní prohlídku areálu.

Důležité upozornění: Přijmáme rezervace na rok 2024 a 2025.

Informace ohledně organizace svatebního dne na našem ranči naleznete na podstránkách Svatba a Koordinace svateb.

Legenda k rezervačnímu kalendáři

Termíny, které jsou v rezervačním kalendáři vyznačeny červeně (rezervováno), jsou závazně rezervované a snoubenci již zaplatili zálohu.

Oranžově vyznačené termíny (obsazené) jsou zatím rezervovány nezávazně. To znamená, že zájemci, kteří učinili nezávaznou rezervaci, čekají na osobní prohlídku ranče a poté se rozhodnou. Na takto označené termíny se můžete hlásit jako náhradníci, a to tak, že nás budete kontaktovat prostřednictvím e-mailu (rezervace-ceskyranc@seznam.cz). E-mail použijte, prosím, opravdu pouze v tomto případě, jinak k rezervaci termínu používejte výhradně rezervační kalendář.

Nahrává se kalendář...
Powered by Booking Calendar
- Volný termín
20
- Rezervováno
20
- Obsazeno