Český ranč

Catering

Pokud plánujete na Českém ranči svatbu, jógový víkend či firemní akci, bude pro Vás vařit skvělý šéfkuchař Michal Pitek, majitel firmy Wildcook Catering.

Ke každému klientovi je u nás přistupováno individuálně, nečekejte od nás proto cenovou kalkulaci, našim cílem je splnit Vaše představy, na kterých se společně domluvíme.

Profesionální služby od Wildcook – CATERING

Na prvním místě při realizaci své práce mám uspokojení i nejnáročnějších požadavků zákazníků. Každou neznámou považuji za výzvu nutnou překonat s maximální přesností a pílí. Snažím se naučit lidi okolo sebe být nejen konzumenty, ale především gurmány.

Je potřeba jídlo vnímat všemi smysly, nejen jako nutnou potřebu. Rád prezentovaný talíř přirovnávám k ženám. Je potřeba chtít nejen ochutnat, ale také mít nepřekonatelnou potřebu si jej prohlížet, či chtít k němu dlouze přivonět. Chtít se ho dotknout, ale jen tak, aby zůstal stejně krásný. A když se musíte po krátkém seznámení rozloučit, odnést si zážitek na celý život.

Vždy ode mne dostanete ty nejlepší služby připravované s veškerou láskou ke krásnému řemeslu, kterým kuchařina bezpochyby je.

Žádná láska není tak opravdová, jako láska k jídlu.

(George Bernard Shaw)

Další nabízené služby:

  • kuchař do domu,
  • realizace privátních akcí,
  • soukromé kurzy vaření,
  • výroba pokrmů na objednávku.

Těším se, že mých služeb využijete.

Michal Pitek

Michal Pitek

šéfkuchař

T: 734 385 553

E: pitek@wildcook.cz

www.wildcook.cz

Fotogalerie