Český ranč

Masáže

Masáž je nejstarší formou terapie, která zmírňuje bolest a stres, zlepšuje krevní oběh a uvolňuje napětí.

Svěřte se do rukou maséra s bohatou praxí, vyzkoušejte nabízené druhy masáží a v klidném a příjemném prostředí zregenerujte tělo i mysl.

Kontakty

602 118 001

Relaxační masáž

Tato masáž zklidní a zharmonizuje Vaše tělo a mysl. Probíhá za klidné relaxační hudby a odstraňuje stres a napětí organismu. Masáž je velmi pomalá a jemná. Součástí relaxační masáže je i aroma-masáž, což je relaxační procedura, při níž dochází k uvolnění těla i psychického napětí. Tato masáž je považována za nejstarší a nejpřirozenější způsob léčby. Pomocí jemné masážní techniky a směsi těch nejkvalitnějších, za studena lisovaných, přírodních a éterických olejů načerpáte novou sílu a energii. V průběhu této masáže se rozproudí lymfatický systém ve Vašem těle a lépe se tak z těla odplavují toxiny.

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny zharmonizuje tělo, uvolní energetické dráhy a tím dá prostor životní energii lépe procházet celým tělem. Při masáži dochází k celkové regeneraci a očistnému procesu organismu, proto je vhodná masáž celého těla. Masáž začíná bez kamenů, kdy se svaly krátce promasírují a pak následuje masáž teplými lávovými kameny. Teplo z lávových se při masáži rozlije po celém těle a krásně uvolní a prohřeje ztuhlé svalstvo.

Relaxační smyslná masáž

Je velmi jemná, citlivá, relaxační a lehce smyslná masáž, určená pro ženy, které se chtějí nechat unášet na smyslné vlně a užít si velmi příjemnou, lehce vzrušující masáž, plnou něžných a láskyplných doteků. Celá masáž probíhá za zvuku meditační hudby a použití vonných éterických olejů.

Kombinovaná masáž

Tento druh masáže, jak už název napovídá, je kombinací relaxační masáže s masáží lávovými kameny.

Kolik mě to bude stát?

Fotogalerie